Hazır Oto Kiralama Web Sitesi

Araç kiralama web siteniz hazır…

24 saat ulaşılabilen ve rezervasyon alabilen internetteki şubenizi birlikte oluşturuyoruz. Günümüz teknolojilerine hazır altyapıda ve mobil cihazlarla tam uyumlu.

Hazır Oto Kiralama Web Sitesi

Hazır  oto kiralama sitesi, rent a car ofisinize bağlı kiralık araçlarınızı online rezervasyon sistemi ile entegre çalışan mükemmel görünüm ve modern alt yapısı ile bütünleştirdik.!

İster büyük şirket olun, isterse küçük rent acar ofisiniz olsun tüm rent a car ofislere hitap eden hazır oto kiralama sitesi, sizin web sitesi ihtiyacınızı karşılar.

Hazır kiralama sitesi, tasarlarken bir çok oto galeri web sitesini sizler için inceledik.!

Şık görünüm ve güncel oto kiralama yazılımı ile müşterilerinizin internet üzerinden kredi kartı ile rezervasyon yapabilir ve istediği kiralık aracı hemen kiralama imkanına sahiptir.

Rent a car ofisleri için hazırlanan oto kiralama web sitesi %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

HAZIR OTO KİRALAMA WEB SİTESİ

Oto kiralama, rent a car ofisleri için olmazsa olmaz olduğunu düşünüyoruz.  Bugün internet hayatımızın vazgeçilmez bir unsurudur.

Mobil ortamda internet kullanımı ülkemizde %75 üzerinde olduğunu düşürseniz, mobil uyumlu oto kiralama sitesi ile (7/24) yeni müşterilerinize araç kiralamasına imkan verir.

Oto kiralama sitesi; bir aylık ofis kiranızdan daha düşük maliyetle sizlere sunuyoruz.

Profesyonel görünüm ile oto kiralama sitemizi demo olarak hemen inceleyebilirsiniz.

Filonuzu yönetin

Filonuzdaki araçların rutin bakım, poliçe takibi, muayene takibi gibi kontrol tarihlerini sizin için takip eder ve sizi uyarır. 

Online Rezervasyon

Araç kiralamak isteyen müşterilerinizin kısa sürede ekstra taleplerini de ekleyebilmelerini sağlayan rezervasyon yapısı.

Mobile tam uyum

Tüm mobil cihazlarla tam uyumlu çalışan Responsive tasarım uygulanmış, kullanıcı deneyimi yüksek tutulmuştur.

Arama motoru dostu

Arama sonuçlarında bulunabilir bir web sitesi daha fazla rezervasyon almanız demek. Sistemimiz arama motoru dostu alt yapıya sahip.

Günümüzde satın alma ya da kiralama konusundaki tüm alışkanlıklar değişti. Artık satın alınacak ya da kiralanacak ürünler, hizmetler öncelikle internette -özellikle de mobil cihazlarla- yapılan araştırmalar sonucunda karar veriliyor.

İster ev, isterseniz araç kiralamak isteyin önceki gibi yola çıkıp en uygunu arama ya da eş dost telefonla aranarak onlardan yardım talepo etme devri geride kaldı. Müşterilerin bir hizmet ya da ürün ararken kullandığı yöntemler dijitalleşti. 

Araç kiralamak için genel olarak bir arama motoruna başvuruluyor. Arama sonucunda ki ilk sonuçların büyük avantaj sahibi olduğu doğru fakat yapılan araştırmalar, genel olarak bir – iki web sitesinden çok daha fazla site üzerinde fiyat araştırması yapıldığını gösteriyor. 

Bazen fiyat yüksek olsa bile web sitesinin verdiği güven algısının yüksek olan fiyatlı ürünün tercih edildiğini de gösteriyor.

Biz araç kiralama web sitesi paketlerimiz ile sizinle birlikte çalışarak en doğru tasarım ve kullanıcı deneyimi stratejisini sağlamaya özen gösteriyoruz. Arama sonuçlarındaki diğer rakiplerinizden bir tık öne çıkmanız için gereken alt yapımız hazır. 

Birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Whatsapp
Resul ARGİŞ
Resul ARGİŞ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?