trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

 İnternet dünyasında her geçen gün farklı gelişmelerin yaşanıyor olması, insanların çok daha büyük kitleler halinde onu kullanmalarını sağlamıştır. Özellikle de son zamanlarda insanların en çok ilgi duyduğu konulardan biri de web siteleri ile hedef kitlesine kolay yöntemlerle ulaşmasıdır. Kısa zamanda çok büyük kitlelere ulaşmak sanıldığı kadar da kolay bir iş değildir.Bunun için web site adresinizin, alan adınızın ve sitenizin sürekli açık kalması için hosting firmanızın çok kaliteli olması gerekmektedir. Ancak bu tür hizmetlerin hepsini aynı anda sağlayan firmalara ulaşmak günümüzde neredeyse imkansız hale gelmiştir. Öyle ki internet ve internet dünyası her daim kendisini yenileyen ve geliştiren sistemlerdir.

    Gün geçmesin ki farklı bir akım,farklı bir hizmet modeli çıkmasın! Bu nedenle insanların bu tür mecralarda daha çok ilgi görmesi için dikkat çekici olmaları ve internet üzerinden nasıl prestijin kazanılacağı konusunda bilgi edinmesi de en büyük gereklilikler arasında yerini almıştır. Peki bu tür hizmetleri nereden sağlamanız sizler için daha büyük bir fayda getirir ? ARGİŞ BİLİŞİM her geçen gün kendisini ilerleyen ve geliştiren bir firmadır. İnternet alanında en yeni gelişmeleri ve hizmetleri bu platform üzerinden sağlamanız mümkündür.

    Web siteleri elbette ki çok önemli gereksinimlerden biridir. Ancak bazı zamanlarda sorunların hemen üstesinden gelebilmek için yedi gün yirmi dört saat boyunca yardım alma gereksinimi duyulabilmektedir. ARGİŞ BİLİŞİM verdiği hizmetin arkasında duran bir platformdur. Öyle ki yaptığı işin arkasında durması ve en kaliteli işleri ortaya çıkmasıyla bilinmektedir. Günün her saatinde destek alabileceğiniz bu firma, internet dünyasına dair her türlü alanda müşterilerinin yanında olmaktadır. Çözüm bulamadığınız problemler için firma ile irtibata geçmek, sorunlarınızı hızlı bir şekilde gidermenizde etkili olacaktır.

Kuruluşumuzdan beri esas aldığımız bazı hizmet standartlarımız aşağıda yer almaktadır.
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • 7/24 Sürekli Müşteri Desteği
 • Kaliteli Ürün ve Hizmet Çeşitliliği
 • Sürekli Güncellenen Bilgi Bankası
 • Türkçe Yönetimli Müşteri Paneli
 • Ücretsiz Teklif Alma
 • %98 Sunucu Uptime Oranı
 • Mobil Cihaz Uyumlu Tasarımlar
 • HTML5 & CSS3 Teknolojisi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • Düzenli Yedek Alma
 • Uygun Ödeme ve Taksit Koşulları
Kurumsal çözümler için bize ulaşın!
Yenilikçi, dinamik, çözüm odaklı, uzmanlaşmış, işine aşık ekibimizle hiçbir zaman ‘‘olduk’’ demiyoruz ve her zaman sizi ve kendimizi daha ileriye götürmenin yollarını arıyoruz.
Misyonumuz

Bizlere şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet edenlere en son yenilikler ışığında hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmektir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak adına kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri alanında yenilikçi, dürüst, memnuniyete önem veren ve çoğu kesim tarafından basite indirgenen hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan bir firma olmak. Yazlım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle önce Eskişehir’in, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.

Bazı Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Tasarım

Kobilere özel kurumsal web tasarım.

Tanıtım sitesi

Tek sayfalık ürün tanıtım sitesi.

Kurumsal Mikro Siteler

Firma tanıtım mikro siteler.

Blog Sayfası

Bireysel ve kurumsal blog sayfaları.

Bireysel Web Tasarım

Kişiye özel web tasarım.

E-Ticaret

Sanal mağaza hizmetleri.

Reklam için web site

Reklamlarda kullanılmak üzere web site.

Özel web tasarım

Özel ara yüz, sadece size özel bir web site.

Whatsapp
Resul ARGİŞ
Resul ARGİŞ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?