Hava Alanı Transfer Sitesi – Hava Alanı Transfer Yazılımı – Hava Alanı Transfer Teması

Hava Alanı Transfer Sitesi – Hava Alanı Transfer Yazılımı – Hava Alanı Transfer Teması

Yıllardır müşteri portföyümüzdeki Havaalanı Transfer Firmaları için hazırladığımız özel web sitesi çözümlerimiz ile edindiğimiz tecrübemize güveniyor ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya talip oluyoruz.

Özellikle COVID-19 pandemisi sonrasında tatiller ve ulaşım daha bireysel olarak yapılmaya başlanacak. Bu değişiklikle birlikte Havaalanı Transfer hizmeti veren firmaların iş yüklerinin gözle görünür oranda artacağı düşünülüyor.

Havaalanı Transfer Web sitesi paketlerimiz ile küçük ya da büyük ölçekli tüm firmaların kullanabileceği web siteleri oluşturabiliyoruz. Paketlerimiz ile firmalar tüm operasyonlarını online olarak organize edebilir, iptal ve düzenleme taleplerini online olarak alabilirler.

Gelişmiş ektra hizmet modülü ile misafirlerine araçtaki yolculuklarında kullanabilecekleri yardımcı ekipmanlarını, soğuk içecekleri ya da paket sahibi firmanın sunabileceği tüm hizmetleri rezervasyona ekleyebilmeleri sağlanabilir. Böylece firmalar sadece yolculuk ücreti ile değil, ek hizmetlerle de para kazanabilme olanağı yakalarlar.

Noktadan noktaya rezervasyon, km bazlı fiyat oluşturabilme, günlük operasyon planlayabilme, firma dışındaki personellerin de operasyonları takip edebilmelerine olanak sağlayan ve daha birçok özellikleri ile firmaların iş akışlarını geliştirecek ve onlara katmadeğer katacak havaalanı transfer web sitesi paketlerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşablirsiniz.

HAVAALANI TRANSFER WEB YAZILIMI

Hazır havalimanı transfer yazılımı ile online kredi kartı ile ödeme özelliği ile dilediğiniz konumları belirleyerek online transfer hizmeti verebilirsiniz.

Türkçe yönetim paneli ile kolayca büro haberlerini ekleyebilir veya silme özelliği ile kolayca tüm işlemleri yapılandırabilirsiniz.

Havalimanı transfer web sitesi nde herşey hazır olarak hemen sahip olabilirsiniz.

FİYAT VE DEMO TALEBİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN !
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Whatsapp
Resul ARGİŞ
Resul ARGİŞ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?