trende
Turizm Acenta Web Sitesi

Hem görsel olarak cezbedici hem de kullanıcı dostu aratüz ile ziyaretçilerin içinde kaybolmadığı, mobil cihazlara tam uyumlu Turizm Acenta Web sitesi paketlerimiz ile küçük ya da büyük ölçekli tüm turizm acentalarına hizmet veriyoruz.

Turizm acentalarının yoğun olduğu bir bölgedeyiz. Gelişen teknolojiler ve tatile çıkmak isteyen insanların alışkenlıklarının değişmesi dolayısıyla web siteleri artık öncekinden daha önemli.

İyi hazırlanmış bir web sitesi, sahibi olan firmaya prestij kazandırdığı gibi, arama motoru dostu bir yapıyla kurgulanırsa yeni müşteriler de kazandırabiliyor.  Turizm Acenta Web Sitesi Paketlerimiz ile ülkemize turist getiren acentalardan, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenleyen acentalara kadar tüm operasyon modellerine uygun çözüm üretiyoruz.

Web sitesi acentalar için 24 saat yayın yapan bir reklam mecrası gibi işlem görür. Eğer iyi bir strateji ile yönetilir ve doğru veriler ile hazırlanırsa kısa sürede başarıya ulaşıp yeni müşteriler kazanma konusunda firmaya fayda sağlamaya başlar. Diğer reklam mecralarına göre hem maliyet hem de içerik olarak daha uygun olan web sitesi seçiminiz için Acenta Web Sitesi paketlerimizi inceleyin.

Tüm İhtiyaçlarınız

Acentanız için ihtiyaç duyduğunu modüllerin hepsi bir arada. otel, tur ve havaalanı transfer sistemlerini kullanarak müşterilerinize ulaşın.

Kolay Yönetim

Hazırladığımız kullanıcı dostu İçerik Yönetim Sistemi ile tüm web sitenizi kolay bir şekilde yönetebilir bilgileri online olarak güncelleyebilirsiniz.

Mobile tam uyum

Tüm paketlerimiz responsive olarak tasarlanmış arayüzler ile mobil cihazlarla tam uyumlu olarak hizmet verir.

Arama motoru dostu

Arama motorlarının talep ettiği standartlara uyumlu olan paketlerimiz ile arama motoru dostu bir web sitesine sahip olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Whatsapp
Resul ARGİŞ
Resul ARGİŞ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?