Çiçekçi Web Sitesi

E-ticaret sektörünün en önemli alanlarından biri de online çiçek sipariş siteleri olmuştur. Özel bir günde sevdiğini mutlu etmek, mutluluğunu paylaşmak için çiçek siparişi vermek isteyen hemen her kişi internet siteleri aracılığı ile çiçekçiye gitmeden çiçek gönderebiliyor. Bu sebeple çiçekçiler için büyük önem taşıyan internet siteleri, artık olmazsa olmaz bir konuma gelmiştir.

Bizler Lisa Yazılım ekibi olarak, çiçekçiler için ihtiyaçları olan yazılım ve internet sitesi altyapısını özel olarak hazırladık, tüm çiçekçilerimizin kullanımına uygun bir hale getirdik. Diğer Hazır e-ticaret sitesi yazılımlarından farklı olarak bizler her sene website ücreti almayarak müşterilerimize kolaylıklar sunuyoruz. Çiçekçi sitesi altyapısını tek seferlik ödeme ile ömür boyu kullanma hakkına sahip olursunuz. Yalnızca her yıl hosting yaşam bedelini ödemeniz gerekiyor.

Hazır Çiçekçi Web Sitesi

Hazır çiçekçi sitesi, çiçekçilere özel hazırladığımız, modern şık görünümlü hazır çiçekçi web sitesine, çiçeklerinizi ekleyin. yeni müşteriler kazanın.!

Hazır çiçekçi web sitesi, Çiçekçilere özel online sipariş imkanı sunan şık, modern Mükemmel görünüm, Türkçe yönetim paneli, çiçekçi web siteniz hazır.!

Çiçekçiler için, modern web sitesi %100 mobil uyumlu hazırlanmıştır.

Pembenin göz alıcı şablonu baskın renklerde çiçekçi sektöründe çiçekçi sayfa tasarımı için uygun evrensel bir temadır.

Diğer hazır çiçekçi sitelerinden farklı özellikler barındırdığını söyleyebiliriz. Örneğin çiçek ara.. bölümü, çiçek adını yazarak  hangi çiçek olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

HAZIR ÇİÇEKÇİ WEB SİTESİ

Çiçekçilik sitenizin alt bilgisine aracılığıyla ürün resmi yükleme silme yanı sıra başlayarak tüm parametreleri değiştirebilirsiniz. Türkçe yönetim paneli ile geliyor.

Önemli: Çiçekçi web sitesini kullanım için özel ek istekler ek ücret ödeme yapıldığı takdirde uygulanır.

Çiçekçi web site temamız; Türkçe yönetim panel üzerinden kolayca makale ekleme, çıkarma, silme özelliği ile kolayca yapılandırabilir siniz.

Çiçekci hazır web sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

25.11.2021
212
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Whatsapp
Resul ARGİŞ
Resul ARGİŞ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?