Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web siteniz; internetteki vitrininiz.

Sadece web siteleri hazırlamıyoruz. Hayal ettiğiniz teknolojik yatırımınızı planlıyoruz ve ürünlerinizi tam olması gerektiği gibi, ulaşması gereken hedeflere, en doğru, en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz.

Başlarda işletmeler prestij amaçlı olarak görsel yönden göz alıcı tasarımlardan yana tercihlerini kullanmayı seçtiler. Mobil cihazların hayatlarımıza hızlı girişi sonrasında web sitelerinin önemi ve işlevi değişmeye başladı. Göz alıcı tasarımlar yerini işlevsel ve hedef odaklı tasarımlara bıraktı. Prestijden vazgeçilmedi tabi ki, fakat işlevsel bir web sitesinin göz alıcı tasarımdan daha çok prestij kazandığı bir dönem başladı.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip, mobil cihazlara uyumlu ve arama motorları tarafından sevilen bir web sitesine sahip olmak, yeni müşterilere ulaşmanın,, yeni pazarlara açılmanın da yolunu açtı. 

İşletmenizin web sitesini hazırlarken kullanılacak bütün bileşenlerin (resimler, yazılar, videolar, animasyonlar vb.) web sitesinde olması gerektiği oranda ve olması gerektiği şekilde bulunmasını planlamak gerekir.

Misafirleri yormayacak, içeride kaybolmalarına izin vermeyecek ve aradıkları bilgiye, ürüne, hizmete en kısa zamanda ulaşmasını sağlayacak bir web sitesi, doğru hazırlanmış bir web sitesidir.

ARGİŞ BİLİŞİM, bu konuda tecrübesine güvenir ve sizin web sitenizi, sizinle birlikte, tüm bileşenleriyle standart üstü bir hizmet vermeye çalışır.

Mobile tam uyumlu

Web sitenizin tamamı mobil cihazlara uyumlu “Responsive” olarak hazırlanmaktadır.

Arama motoru dostu

Tüm ürünlerimizin alt yapıları arama motorlarının belirlediği standartlarda hazırlanmaktadır.

Siz yönetin

Web sitenizi geliştirdiğimi CMS sistemi ile online olarak tüm içeriklerinizi yönetebilirsiniz.

Çoklu dil desteği

Internette olmanın avantajını bir üst seviyeye taşıyabilmek için içeriklerinizi çok dilde yayınlayın.

24.11.2021
187
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Whatsapp
Resul ARGİŞ
Resul ARGİŞ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?